Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN 62M2+5m2 podrum RASADNIK

34 000 EUR

Shitet nga: недвижности и маркетинг 28 Nën 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Се продава трособен стан на 5ти кат ( без лифт ) во населба Расадник.

Површината на станот изнесува 62m2 + 5м2 подрум.

Распоред: простран ходник кој води до дневната соба со кујна и трпезарија кои поседуваат тераса, 2 спални соби и купатило.

Позиција: Североисток, југозапад

Лифт: Не

Паркинг: Да

Греење: струја/дрва

Цена: 34 000 евра

ШИФРА: N259

http://bilbord.com.mk/?p=6&o=259 (линк до станот поставен на нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk )

_________________________________________
Агенција за недвижности и маркетинг БИЛБОРД
ул.Дејан Војвода бр.8 Охрид
(позади Охридска банка)

За повеќе информации:
078/ 90 70 60;
078/ 54 45 87;
077/ 71 81 08


mail: [email protected]
facebook: www.facebook.com/agencija.bilbord
skype: agencija.bilbord
instagram: www.instagram.com/bilbord.com.mk
youtube chanell: https://www.youtube.com/channel/UCkuIpudkr4n3T4BbeW9El_g

Други понуди можете да погледнете на нашата официјална веб страна:

||||| WWW.BILBORD.COM.MK |||||
недвижности и маркетинг
078/ 90 70 60 , 078/ 31 41 30
Leaflet
Në fillim