Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO ZGRADA MAKEDONIJA

600 EUR

Shitet nga: Nikola 29 Nën 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Prilep
Se prodava stan od 48m2 vo zgrada Makedonija na 1vi sprat so pogled prema Markovi Kuli.
Leaflet
Në fillim