Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera vo centarot na Probistip

0 MKD

Shitet nga: Daniel 17 Nën 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava garsonjera vo centarot na Probistip vo srednata od trite kuli na glavnata ulica, Stanot moze da se koristi i kako stanben i kako deloven prostor. Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione