Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE PRODAVA NAMESTEN STAN 58 m2

0 EUR

Shitet nga: Igor Markovski 29 Gush 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stan 58m2
Ul.Done Bozhinov br.14
# Namesten,renoviran i vseliv so kluc na raka
# Terasa
#Garaza( supa ) + podrum 16m2
#Drvarnik
Igor Markovski
070 295 429
Leaflet
Në fillim