Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 70m2 vo Probistip

0 MKD

Shitet nga: Daniela 17 Gush 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan
ul. Todor Aleksandrov Lamela2
Probishtip
Daniela
077698248
Leaflet
Në fillim