Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Probistip

0 MKD

Shitet nga: Даниела 18 Gush 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава трособен стан 70 м2. Станот располага со дневна соба со трапезарија, кујна, детска соба, спална соба, тераса, подрум. Станот се наога на прв спрат.
Даниела
077698248
Leaflet
Në fillim