Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

25м2 garsonjera, aerodrom Sv.Ilija

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 11 Nën 21:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ААМ Недвижности
  Online
076649607
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Garsonjerata e vo blizina na crkvata Sv.Ilija vo Aerodrom vo novite zgradi, smestena na 5 kat od 10 kata vo zgrada so lift. Orientacija zapad, eden otvoren prostor so kujna, pretsobje i kupatilo.


info: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
  Online
076649607
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione