Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3 SOBEN STAN VO MICURIN

58 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 12 Jan 10:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Евидентен бр: 7764
Контакт: Божиноски 076 355 224
Станот има 2 спални соби,дневна,кујна,трпезарија,бања,гостински тоалет,тераса.
Централно парно.
4/5 спрат со лифт.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC BEVERLI HILS 0 МКД
STAN VO KISELA VODA 0 ЕУР
Nov dvosoben stan kaj Voen bazen 0 ЕУР
Novi dvosobni stanovi vo Aerodrom 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione