Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3 Stana vo Aerodrom

680 EUR

Shitet nga: Благој Котев 10 Dhj 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Почитувани,
Се продаваат 3 стана со различни квадратури во населба Аеродром веднаш зад трговскиот центар Капитол,во прекрасна состојба со убав поглед и детско катче пред зградата за најмилите.
Благој Котев
078359169
Leaflet
Në fillim