Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cetirisoben stan od 100m2 vo Aerodrom Tri biseri

Shitet nga: Nikola 06 Mar 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Продавам стан во Аеродром - Три Бисери, 100 м2 (3 спални, дневна, трпезарија, кујна, бања, купатило, 2 тераси, подрум-посебно соѕидан + бесплатен паркинг). Станот е на 2-ри кат, на многу убава локација, помеѓу Три Бисери и хотел Русија. Се работи за целосно сочуван стан на прекрасна локација, со сменети ПВЦ прозори, во зграда со квалитетна градба со 25 станари, во многу мирна средина (не излегува на главна улица).
Цена по договор.
Контакт телефон - 070-498-778
Leaflet
Në fillim