Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVEN PROSTOR OD 28m2 VO AERODROM

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 08 Tet 10:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ -20М2 1 ЕУР
Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2 0 ЕУР
Se izdava namesten stan kaj Dramski od 46m2 1 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава деловен простор на приземје,со квадратура од 28м2 во Аеродром со санитарен чвор .Погоден за канцелариско или занаетчиско работење.Цена по договор.

Шифра.2078
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Tregoje në hartë
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20m2 22 500 ЕУР
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ 0 МКД
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ -20М2 1 ЕУР
Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione