Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DUPLEX STAN VO MICURIN

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Family House 26 Jan 12:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Family House
SE IZDAVA STAN, KANCELATRISKI PROSTOR,VO K.VODA 250 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN POZADI 3 BISERA AERODROM 12 000 МКД
Se izdava trosoben prazen stan vo Aerodrom 180 ЕУР
Family House izdava odlicen stan vo Rasadnik 170 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Stanot se naoga vo blizina na Marketot ,,ZUR" vo Micurin na 5 min odalecen od Zeleznicka Stanica.Na cetvrti kat so lift,centralno greenje,zapadna orientacija.Vo dolniot kat(60 m2)ima dnevna soba so trpezarija,kujna,edna spalna soba,banja i terasa.Vo podkrovjeto(58 m2) okeanski prostor kade mozat poveke varijanti da se izvedat,ima i edna banja.Za dolniot sprat cist imoten list a za podkrovjeto navremeno podneseni dokumenti za legalizacijaDosta solidno socuvan stan, vredi da se pogleda.
Cena po dogovor + 1 % Agenciska provizija
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Family House
F House izdava preubav 2soben stan vo Taftalidze 1 300 ЕУР
Se izdava komforen dvosoben stan vo Aerodrom 13 000 МКД
Se izdava trosoben namesten stan vo Novo Lisice 300 ЕУР
Family House izdava odlicen stan vo Kozle 280 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione