Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

DVOSOBEN 50M2 STAN VO AERODROM

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 10 Maj 10:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
  Online
071339068
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
RENOVIRAN DVOSOBEN 43M2 STAN VO AERODROM ZELEZNICK 43 000 ЕУР
Se izdava 280m2 DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR -
RENOVIRAN 3-SOBEN 59M2 STAN SPROTI SIMPO-KARPOS 66 000 ЕУР
NOV NEVSELEN 62M2 3 SOBEN STAN VO GORCE PETROV 50 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN SO POVRSINA OD 50M2 VO AERODROM VO BLIZINA NA CRKVATA SV.ILIJA .
STANOT RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,ZASEBNA SPALNA SOBA,BANJA I TERASA
GRADBA 2016 GODINA
POZICIONIRAN NA 7MI KAT SO LIFT
IMA CENTRALNO PARNO GREENJE
SIFRA 1260
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Агенцијата за недвижности "Tea Home" ви нуди голем избор и понуда на станови,куќи,плацеви,гаражи и сл. Притоа во одлични услови за работа и соработка со нашите агенти.++++
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
02 30 60 557
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
  Online
071339068
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
RENOVIRAN 73M2 TROSOBEN STAN VO CENTAR 70 000 ЕУР
NOV TROSOBEN 53m2 STAN VO KOZLE 57 000 ЕУР
Odlicen nov 51m2 dvosoben stan vo KAPISTEC 1 200 ЕУР
ODLICEN DVOSOBEN 44M2 STAN KOZLE -
Në fillim