Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN STAN VO AERODROM NAD PALMA

62 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 17 Tet 16:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
NOVI DVOSOBNI STANOVI  VO CENTAR KAPISHTEC 1 200 ЕУР
DUKAN VO GTC 0 МКД
IMPULS AGENCIJA PRODAVA LUKSUZEN STAN VO KOZLE 225 000 ЕУР
ATRAKTIVEN DUKAN VO STROG CENTAR 3 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stan vo Aerodrom nad Palma.
So povrshina od 45m2 na 7/8 so lift vo postara no dobro odrzana zgrada.
So otvoren dneven del kon kujna i trpezarija,spalna soba,terasa.
So Centralno Greenje
Cena 62.000e
Kontakt Jovanka 077 740 024 Dimitar 070 233 123
Shifra 4002
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
077 740 024
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
TOP PONUDA PREKRASEN SVETOL FUNKSIONALEN STAN 62 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE -VERO 1 800 ЕУР
Se izdava prazen stan 38m2 kaj Gorgi Dimitrov 190 ЕУР
LUX KANCELARIJA SPROTI SOBOREN HRAM 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione