Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN STAN VO AERODROM

52 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ПЕРФЕКТ 12 Nën 15:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра: E-111233
Се продава двособен стан во Аеродром , 50m2, на 7 кат со централно парно греење и лифт. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија и 1 спална соба.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-954 078/262-254
е[email protected]
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 270 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 250 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 300 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA/CHESHMA 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione