Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

EKSKLUZIVEN NOV STAN VO NOVO LISICE

87 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 29 Qer 16:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во Ново Лисиче, до новиот маркет Рамстор.

Површина 105 м2
4 собен
2 тераси
2 бањи
Кат 7/7 со лифт, без косини
Ориентација југ/исток
Новоградба - невселен
*Со елементи од кујна
*Зграда со сопствен паркинг
*Подземни гаражи (може да се купат, не задолжително)

Цена 87.000 € - со вклучени сите давачки

ШИФРА С278
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Në fillim