Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ekskluzivni stanovi vo Aerodrom

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 30 Mar 17:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продаваат станови со преубав поглед како и квалитет во населба Ајродром во близина на Тобако2. Становите се со површина од 103 м2 и 120м2. Станот од 120м2 е со преубав поглед кон кејот на Вардар. Становите се со три тераси.

контакт телефони: 078 403 704, 078 443 510
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stan vo Przino 53 000 EUR
Stan vo Debar Maalo od 64m2 76 800 EUR
Stan vo Debar Maalo 59 000 EUR
Se izdava plac so garaza 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione