Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

EKSTRA CENA Aerodrom 63m2

52 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 19 Qer 18:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZNAJMUVA UBAVO NAMESTEN STAN NA VODNO 500 ЕУР
Prazen stan vo kuka vo Centar 0 ЕУР
Ekskluziven prostor za kafic ili restoran 280 000 ЕУР
NAMESTEN STAN VO KISELA VODA 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава двособен стан кој може да се пруреди во трособен во близина на Палма. Станот е на 6ти кат, не е последен со лифт, има тераса, ориентација југо-запад и паркинг пред зградата.

Евидентен број 31245
Тел. 077/700-236 Мартин
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
APARTMAN KAJ DRZAVNA DNEVEN NAEM 35 ЕУР
SE IZDAVA KUKA POVOLNO NA VODNO 400 ЕУР
SE IZADAVA NAMESTENA GARSONJERA VO KARPOS 4 170 ЕУР
Se izdava luks namesten stan so 2 spalni Mlecen 450 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione