Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GARSONJERA 32M2 VO AERODROM

24 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Shk 15:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Се продава реновирана гарсоњера со површина од 36 м2 (по имотен лист 32 м2) во Аеродром.
Се наоѓа на мирна локација има косина но може да се направи реконструкција на кров со нов материјал за 1000 евра.
Се наоѓа на 5 кат во зграда од 5 ката + поткровје. Зградата нема лифт.
Во цената влегува наместена како што е гарсоњерата.
Во околината има паркови, нема сообраќај.
Пазарот и ТЦ Бисер се на два чекори.

Број на соби: 1
Квадратура: 32 m²
Греење: Струја
Спрат: 5 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Реновиран
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Година на градба: 1985
Година на реновирање: 2013
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југ
Адреса: бул. Јане Сандански

ШИФРА 1072

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione