Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera od 26m2 Jane Sandanski

28 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 23 Maj 10:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Гарсоњера во новоградба, на 5 кат, лифт, јужна страна, 23м2 станбен простор и 3м2 балкон, наместени кујнски елементи..вселива Април 2020год


инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
079333103
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
Në fillim