Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera vo Aerodrom

29 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 13 Tet 12:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdava LUKSUZEN stan vo CENTAR 400 ЕУР
Ekskluzivno trosoben stan 62m2 Centar novogradba 0 ЕУР
Trosoben stan kaj Grcka ambasada 96 900 ЕУР
2 SOBEN STAN VO CAIR 42 800 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavame garsonjera vo Aerodrom na 1 kat .

Evidenten broj 34734
Kontakt broj 077/700-236 Saso
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan od 80m2 vo Aerodrom 70 000 ЕУР
2-SOBEN STAN VO KARPOS 200 ЕУР
LOKAL 20m2 VO KOZLE 21 000 ЕУР
Debar Maalo blizina na Boemska ulica 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione