Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera vo Skopjanka

32 000 EUR

Shitet nga: Stanko 13 Shk 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Prodavam garsonjera vo TC Skopjanka, Aerodrom, na treti sprat vo zgrada so lift. Ima mal francuski balkon, malečka kujna, ima parno greenje.
Odlična lokacija, blisku do glavnata železnička i avtobuskata stanica, blisku do VERO Jumbo, do OU Braka Miladinovci, blisku do kejot na Vardar. Adresata e bul. K. J. Pitu, br.15-2.
Leaflet
Në fillim