Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komplet renoviran stan od 73m2 vo Aerodrom

61 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 04 Shk 13:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
sh:28481 Se prodava stan od 73m2 na ubava i mirna lokacija.Komplet renovran ,so dve spalni sobi,kujna,trpezarija i dnevna.Stanot se naoga na 5/7katna zgrada. Za samo 61000.Dojdete videte.Za poveke informacii kontaktirajte ne na tel br 078 427 007 3246 245
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Në fillim