Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LUKSUZEN 3-SOBEN STAN VO NOVO LISICE

77 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 11 Mar 16:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Garsonjera vo Kapistec 180 ЕУР
Trosoben stan vo Madzari 55 000 ЕУР
Garsonjera vo Kapistec so vkluceni troshoci 220 ЕУР
GARSONJERA VO AERODROM 41 900 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava 3-soben stan vo Novo lisice na 7 kat od 7 kata (bez kosini) ploca, vo ponova zgrada so parking mesto vo zgradata.(vo cenata e vklucen i parkingot)

Evidenten broj:34056
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan dupleks so 3 spani kaj Skopjanka Aerodrom 142 800 ЕУР
80m2 KAJ BUGARSKA AMBASADA ZA STUDENTI 250 ЕУР
GARSONJERA Kisela Voda kaj rampa 29 100 ЕУР
Trosoben stan Centar Ramstore 70m2 so garaza 280 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione