Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NAMESTEN TROSOBEN 65M2 STAN VO AERODROM

72 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 24 Gush 22:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
RENOVIRAN 73M2 TROSOBEN STAN VO CENTAR 70 000 EUR
Nova garsonjera vo Aerodrom 34m2 1 100 EUR
SE IZDAVA OPREMEN NOV TROSOBEN 68M2 STAN VO KARPOS 300 EUR
ODLICEN DVOSOBEN STAN 56M2 VO AERODROM 52 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava trosoben stan so povrsina od 65m2 vo renski centar Aerodrom vo blizina na gradinka i osnovno uciliste
Raspolaga so funkcionalni 65m2 vo koi ima dnevna kujna trpezarija,dve spalni sobi,banja i terasa
+podrumska prostorija
Ima golem sloboden parking
Centralno parno greenje
Jugoistocna orientacija so pogled kon park
Pozicioniran na 3ti kat so lift od vkupno 6
Stanot se prodava kompletno opremen kako na slikite
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339068
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV VSELIV DVOSOBEN 53M2 STAN VO TAFTALIDZE 1 150 EUR
GARSONJERA 33M2 NOVOGRADBA TAF 2 1 130 EUR
TROSOBEN 51M2 VO AVTOKOMANDA 48 000 EUR
Nov dvosoben stan 50m2 vo Aerodrom-pozadi Tobako 2 55 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione