Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov 68m2 namesten stan vo Aerodrom

70 000 EUR

Shitet nga: Aleksandra Dje 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava nov vednas vseliv namesten stan
📍Aerodrom (Cevahir Sky City - B Blok - 4 kat)

Stanot sodrzi
- 2 spalni sobi / 14.41m2 i 12.12m2
- dneven prestoj so kujna / 28.24m2
- hodnik / 8.51m2
- wc / 4.88m2

Poveke informacii na tel. broj
Aleksandra
070343139
Në fillim