Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV DVOSOBEN 50M2 STAN VO AERODROM

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 02 Tet 12:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Opremen stan 95m2 na dobra lokacija-Kapistec 290 ЕУР
RENOVIRAN I NAMESTEN DVOSOBEN STAN 50m2 VO HROM 48 000 ЕУР
NOV TROSOBEN 66M2 STAN VO KAPISTEC 1 250 ЕУР
Opremen dvosoben stan vo Debar Maalo -60m2 75 000 ЕУР
СЕ ПРОДАВА НОВ ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 50М2 ВО АЕРОДРОМ
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА 9ТИ КАТ СО ЛИФТ ОД ВКУПНО 10КАТА
РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ПОСЕБНА СПАЛНАА СОБА,БАЊА И ТЕРАСА
ИМА ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
ИМА ИМОТЕН ЛИСТ ЗА СТАНОТ
ЖИВЕЕНО Е САМО 6 МЕСЕЦИ
СО СТАНОТ ОСТАНУВА КУЈНАТА
ШИФРА 4273
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339068
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Namesten dvosoben stan vo Debar Maalo kaj DM 250 ЕУР
STILSKI UREDENA GARSONJERA 32M2  KAJ UJP-CENTAR 160 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 2 50 000 ЕУР
Nov 3 soben vseliv 78m2 stan vo Kisela Voda 950 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione