Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN VO ZAVRSHNA FAZA VO AERODROM

950 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Partner 25 Korr 11:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
City Partner
 PREKRASEN 4 SOBEN STAN VO NOVO LISICE 350 EUR
NOVI STANOVI VO GRADBA VO AERODROM 1 050 EUR
EXKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR 1 900 EUR
NOV NEVSELUVAN STAN VO CENTAR PO SUPER CENA 220 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција продава нов стан во завршна фаза во Аеродром, до Поликлиника Јане Сандански, на одлична мирна локација.
- претсобје
- 1 спална соба
-5/7 спрат со лифт
- голем дневен престој со трпезариски дел
- поплочена кујна
- купатило опремено со санитарија
- балкон
- јужна ориентација
- градско парно
Зградата ќе биде готова во Октомври 2019 година
Цена 950 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Илинденска 43/2 Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
NOV NEVSELUVAN STAN VO DEBAR MAALO 300 EUR
NOV ODLICEN STAN KAJ BUNJAKOVEC 300 EUR
PREKRASEN STAN SO 2 SPALNI VO KOZLE 280 EUR
NOV 3 SOBEN LUXUZEN STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA 350 EUR
Në fillim