Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

NOVA GARSONJERA VO AERODROM ADORA

28 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 12 Sht 15:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
KUKA VO DEBAR MAALO 1 200 ЕУР
TROSOBEN STAN DUPLEKS VO KARPOS SIMPO 62 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR CENTAR PORTA BUNJAKOVEC 0 МКД
PREKRASEN STAN VO KARPOSH 1 52 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
* ШИФРА 3698
Импулс агенција за недвижности продава нова гарсоњера 2017g во Аеродром vo zgrada na Adora vo blizina na Poliklinikata i Crkvata sv.Ilija.

- 24м2
- бања + тераса
- 7-ми кат со лифт
- Греење на централно градско парно
- Вградена кујна

- цена 28.500

☎️ Јованка 077 740 024
Димитар 070 233 123
Импулс Агенција за Недвижности
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
Se izdava deloven prostor od 250-1500m2 vo Centar 0 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICE 55m2 56 000 ЕУР
GARSONJERA 39m2 VO KARPOSH 3 SPROTI CIT 40 000 ЕУР
Impuls Agencija ima potreba od lokal vo Centar 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione