Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nova garsonjera vo Aerodrom

Shitet nga: nena 10 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava nov stan vo Novo Lisice 29m2, kaj posledna 5ka, so cista dokumentacija .Vseli vo mart/2015. Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim