Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVI STANOVI VO AERODROM

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Мега-Акустик Dje 11:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
На јужната страна од бул. 3-та Македонска Бригада кон Водно, гордо ви го претставуваме станбено-деловниот комплекс Урбан Гарден.
Овој модерен и урбан комплекс создаден со голема инспирација и внимание кон детали, има за цел да ги задоволи барањата на денешниот начин на живеење.
Станбено деловниот објект Urban Garden е составен од 480 станбени единици распоредени во 3 згради кои се поврзани со приземјето и подземниот паркинг простор. Секоја од зградите има два влеза, а во секој влез има по два лифта со голем избор на станови со различна квадратура од 23м2 до 68м2.

- 23 - 36m2 - еднособни станови
- 32 - 50m2 - двособни станови
- 52 - 58m2 - трособни станови
- 64 - 68m2 - четворособни станови

Контактирајте нè на:
📱 070/308-328
📱 070/409-993
📱 078/269-823
📱 072/227-002
Мега-Акустик
Различни компании имаат различни идеи за тоа што е потребно за да се изгради успешен бизнис. Некои веруваат дека поседувањето на добри идеи е од суштинско значење, додека други ја нагласуваат важноста на вештината или задоволството на современите потреби. Додека напорната работа, талентот и напредокот се критични карактеристики на добра компанија, постои уште еден важен аспект за водење бизнис кој често се занемарува, а тоа е искуството. Мега ги бележи своите почетоци во 1992 година , а Акустик во 2004 година. Самиот факт дека овие компании работат долги години зборува за нашето добро.Различни компании имаат различни идеи за тоа што е потребно за да се изгради успешен бизнис. Некои веруваат дека поседувањето на добри идеи е од суштинско значење, додека други ја нагласуваат важноста на вештината или задоволството на современите потреби. Додека напорната работа, талентот и напредокот се критични карактеристики на добра компанија, постои уште еден важен аспект за водење бизнис кој често се занемарува, а тоа е искуството. Мега ги бележи своите почетоци во 1992 година , а Акустик во 2004 година. Самиот факт дека овие компании работат долги години зборува за нашето добро.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. 3-та Македонска Бригада Tregoje në hartë
072227002, 070409993, 078269823, 070308328
http://megaakustik.mk/
Në fillim