Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVOGODISHNA PONUDA 105M2

74 000 MKD

Shitet nga: SOFI 08 Jan 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam stan vo Star Aerodrom vo crvenite zgradi so crva ena fasadna cigla vo srceto na naselbata opkruzena so zelenilo,obezbeden parking prostor,vo blizina na poliklinika,gradinka ,shkolo,marketi,crkvata Sv.Ilija.Stanot e na 4ti sprat od 5 bez lift,ne e renoviran zatoa e i taa cena,ostaven na kupuvachot da go preuredi po sopstvena zelba.Parnoto e isklucheno vo cela zgrada no ima moznost za prikluchok.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione