Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen stan vo N Lisice na 1kat

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 29 Maj 19:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdava stan 43m2 200 ЕУР
Stan vo Kozle kaj Kanela 250 ЕУР
Нов еднособен стан во Ѓорче Петров 28 000 ЕУР
Garsonjera vo Karpos 30 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан со одличен распоред во Н.Лисиче на 1кат во нова зграда. Една спалан соба, дневна со трепезарија и кујна, тераса. Станот се продава со кујна.
Цената по договор
евидентен број 32961
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Garsonjera vo Kapishtec 30 000 ЕУР
MODERNO OPREMEN STAN NA VODNO 0 МКД
Trosoben stan vo Centar Pestaloci 0 ЕУР
Deloven prostor pozdai Univerzalna sala 190 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione