Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen stan vo Novo Lisice

850 EUR

Shitet nga: Zoran tashkovski 28 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komforen stan od 95 kvadrata vo Novo Lisice sproti avionceto.Stanot ima 3 spalni sobi, golema dnevna, 1wc i 1 kupatilo, prostorija za peralna i susara, letna kujna. Novi pvc prozori i roletni, dve novi klimi. Greenjeto e centralno i mnogu jako.stanot e na 2 kat.
Cena 850 evra/kvadrat
Zoran tashkovski
078 444 895
Leaflet
Në fillim