Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICEN STAN VO NOVO LISICE

93 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 23 Pri 14:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот има 3 спални, една работна просторија,дневна со трпезарија,кујна, 2 купатила и тоалет, голема тераса , 2 балкони.
Станот е во одлична состојба и е прекрасно намесетен.
Ев.број 32640
Контакт тел: 078/339-365 Тоше
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan vo Karpos 2 155 000 EUR
Kuka vo Lisice od 73m2 0 EUR
Stan vo blizina na Z Stanica 230 EUR
POVOLNO STAN VO AERODROM 89 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione