Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PONUDA NA STAN VO STAR AERODROM 85m2

81 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 15 Dhj 14:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
STAN VO DEBAR MAALO NA BOEMSKA 1 330 ЕУР
NOVI STANOVI VO CENTAR VSELIVI VO AVGUST 43 700 ЕУР
DUPLEKS NAMESTEN STAN VO KARPOS 1 68 000 ЕУР
ODLICNA PONUDA NA STAN VO VLAE 60 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ШИФРА: 1723 Се продава стан во Стар Аеродром во војна кула со површина од 85м2 + 5м2подрум, станот поседува 2спални соби,дневна кујна со трпезарија,бања и гостински тоалет и 2 балкона- позициониран на приземје има лифт и централно греење. Ориентација-Југозапад
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
VEDNAS VSELIV STAN VO HROM 50m2 45 500 ЕУР
RENOVIRAN NAMESTEN STAN VO KAPISTEC 60 000 ЕУР
ODLICNA PONUDA NA STAN NA ILINDENSKA 59 000 ЕУР
ODLICEN STAN VO TAFTALIDZE 55 000 ЕУР
Në fillim