Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Povolno stan vo Novo Lisice

56 000 EUR

Shitet nga: katerina 09 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
prodavam povolno stan vo novo lisice prv sprat so 2 lifta parno podrum 2 balkoni,itno
katerina
078385701
Leaflet
Në fillim