Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREKRASNI STANOVI VO AERODROM KAJ CAPITOL MALL

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Квалитет - Пром 27 Qer 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Направете чекор напред во вашиот живот !!!
Подигнете го квалитетот на вашето живеење !!!
Прекрасни станови во срцето на Аеродром, до Капитол Мол...

Веднаш вселиви станови од различни типови
Останати квадратури:
47 м2 со 1 спална соба, тераса.. 1 кат
48 м2 со 1 спална соба, тераса.. 5 кат

Врвен квалитет за модерно домување со највисок степен на енергетска ефикасност...
Надворешен зид 40 см, алуминиумска фасадна столарија со трослојно термопан стакло, трослоен паркет 1 класа, италијански плочки и врати, ексклузивна санитарија, галантерија "Roca", чешми „Grohe“, гаражни паркинг места и подрумски простории...

Имотен лист... посредување за добивање на хипотекарен станбен кредит во сите банки..

Најсигурниот пат до Вашиот нов дом Квалитет - Пром ДООЕЛ Куманово и Баустатик ДООЕЛ Скопје

Контакт тел. 075/295-244; 02/5200-413
www.kvalitet-prom.com.mk
Квалитет - Пром
075/295-244
Në fillim