Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Preubav namesten stan 91m2 kaj poliklinika

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 17 Dhj 15:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Odlicen stan novogradba 35m2 vo Taftalidze 40 250 ЕУР
Stan vo Novo Lisice komplet renoviran 73m2 58 000 ЕУР
Komforen trosoben stan od 69m2 vo Kisela Voda 50 000 ЕУР
Kompletno renoviran stan vo Karpos 3 42 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
sh:32573
Se prodava preubav namesten stan od 91m2, so 2 spalni, 1 banja i 1 gostinsko wc, juzno orientiran,centralno greenje .Stanot se naoga na prizemje so ubav pogled vo zelenilo i kompletno e renoviran.
Lokacija kaj poliklinikata vo Aerodrom.
cena po dogovor!
tel:078/427-007 3246-245
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Në fillim