Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Promotivna cena na stanovi do 31.12.2016

27 135 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 07 Dhj 17:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ДОМ ДИЗАЈН
Prekrasen stan vo blizina na Gradski Park 129 000 ЕУР
Namesten dvosoben stan kaj Opstinata 0 ЕУР
Otvoreni pozicii za brokeri za nedviznosti 0 МКД
Trosoben stan kaj Univerzalna 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Во непосредна близина на Американ Колеџ, новоградба, станбено деловен објект П+6+Пк, врвна енергетска ефикасност, ниска потрошувачка на електрична енергија и редуцирање на енергетските загуби на минимум со енергетско ефикасни прозорски и фасадни системи. Термичка и звучна изолација обезбедена дополнително со користење на Demit фасаден систем, со фасадна боја wagner diamant. Влезните врати се блиндирани, внатрешните се медијапански, обложени со релјефна декоративна фолија и иноксни кваки, висококвалитетна керамикка во бањи, кујни, ходници. Дабов паркет со завршна обработка во мат. П+6+Пк. Гаражен паркинг простор на 3 нивоа.
Евидентен број 27297
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
ДОМ ДИЗАЈН
Deloven prostor 3 750 ЕУР
Nov ekskluziven stan kaj rampa 250 ЕУР
Stan od 45m2 vo Hrom 38 250 ЕУР
Trosoben stan kaj Grcka ambasada 96 900 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione