Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renoviran i namesten stan vo Novo Lisice

65 000 EUR

Shitet nga: Владимир 18 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава комплетно модерно наместен стан од 64m2 + 4m2 подрум, станот е на втор кат со лифт на источна страна приклучен на градско парно, комплетно реновиран со надворешна термо фасада.
Во станот се сменети прозори, целосно реновирани кујна и WC.
Владимир
077837337
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione