Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renoviran stan od 65m2 vo Aerodrom

Shitet nga: Elena 10 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Aerodrom od 65 m2 na prizemje so dvor, so edna golema spalna soba i sirok salon so trpezarija.Stanot e renoviran, ima sef vrata i novi prozori so termopan staklo. So vgradena kujna i vgraden plakar.Stanot ima i podrum.Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim