Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan od 60m2 vo Aerodrom

250 MKD

Shitet nga: Kiril Nastoski Dje 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се издава наместен стан 60м2 во Аеородром (Мичурин). Зградата е спроти Танец и одма до Зур маркетот. На први спрат е и има две спални соби. Има тераса, клима, централно парно, интернет и кабловска. Станот е соодветен и за семејства и за студенти.
Kiril Nastoski
078332998
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione