Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan pogoden za deloven prostor

0 MKD

Shitet nga: Igor 21 Qer 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan vo Aerodrom, vo blizina na poliklinikata Jane Sandanski.Stanot e so povrsina od 78 m2 na prizemje, do sega ne e vseluvan.Stanot e so golema dnevna soba, otvorena kon kujnata, tri spalni sobi.
Odgovara i za deloven prostor.
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione