Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Dvosoben stan vo Aerodrom

960 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Прима Каза 24 Dhj 11:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Прима Каза
Se izdava luksuzen stan vo Centar 500 ЕУР
SE IZDAVA STAN 48m2 VO KAPISTEC 240 ЕУР
Se izdava nova garsonjera vo Debar Maalo 130 ЕУР
Se izdava prazen stan vo Aerodrom 160 ЕУР
sifra 2/6864 Aerodrom(karsi skopski pazar) se prodava stan 48m2 so posebna spalna soba na 7/7 kata-potkrovje, so terasa. Ima lift, parno i gleda na istocna strana. Stanot e vseliv i so imoten list. Cena 960e/m2.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
  Online
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза
Se izdava dukan vo strog Centar 60m2 900 ЕУР
Se izdava 55m2 stan vo Kapistec 220 ЕУР
IZDAVAME ODLICEN STAN VO BLOKOVITE GRADSKI DZID 300 ЕУР
Stan 45m2 vo Taftalidze 1 280 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione