Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Luksuzen stan kaj poliklinika Jane Sandanski

53 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Идеал хаус 23 Dhj 13:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Се продава нов луксузен стан во близина на поликлиниката Јане Сандански, Аеродром. Станот е на 5-ти кат јужна страна и е 53м2 има 2,5соби, купатило, балкон тоалет.
Цена 53.000 евра
Идеал хаус
070238452
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione