Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov stan vo Aerodrom

0 MKD

Shitet nga: Снежа 08 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам стан во близина на нова железничка станица во зградата на Гет кафе. Зградата е изградена 2005 година.Има еден лифт. Станот е на 5-ти кат во 7-катна зграда.Има добра изолација.Има три спални ,дневна со трпезарија, кујна, купатило, тераса и остава ( шпаиз).Парно од топлификација.Ориентација северозапад-североисток. Има и гаража 26 квадрати.Во непосредна близина има основно училиште. ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
Снежа
075844058
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione