Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prekrasen trosoben stan vo Aerodrom

54 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 17 Gush 16:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KISELA VODA KAJ VERO 86 000 EUR
NOV STAN VO KAPISHTEC SO KROVNA TERASA 1 200 EUR
TROSOBEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC 90 000 EUR
LUX DVOSOBEN STAN VO KARPOS TAFTALIDZE 0 MKD
Impuls Agencija prodava prekrasen trosoben stan od 57m2, dnevna, kujna, trpezarija, 2 spalni (spalna i detska), greenje na parno, 6/7 kat so lift, obezbeden parking. Stanot se naogja vo blizina na Opshtina Aerodrom i Amerikan koledz, na mirna lokacija, kaj Reptil market na ul. Pandil Shiskov

Kontakt: Dimitar 070/233-123 Dejan 075/424-130
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 1 050 EUR
Se izdava dvosoben stan 55m2 vo Skopjanka 250 EUR
DVOSOBEN STAN VO KAPISHTEC 200 EUR
NOV STAN OD 80m2 VO CENTAR 1 150 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione