Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN 46M2 VO SKOPJE

56 000 EUR

Shitet nga: Marjan 24 Dhj 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Stanot e na ul.Vladimir Komarov br.1 (kaj Red Cafe), na 8 sprat, so parno i lift, ima besplaten parking i podrum (6m2).
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione