Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 54m2 vo Novo Lisice

52 000 EUR

Shitet nga: se prodava stan 04 Shk 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
se prodava stan vo Novo Lisice 54m2 na 4 sprat vednas kaj katnata garaza .
se prodava stan
078483687
Leaflet
Në fillim